Процеc включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, зареєстрованих до 1 липня 2004 року, завершується 03.03.2012 року, починаючи з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб’єктів господарювання», який прийнято 1 липня 2010 року № 2390-VI.

Він полягає в тому, що всім підприємцям та юридичним особам, створеним та зареєстрованим до 1 липня 2004 року потрібно звернутись до державного реєстратора при відповідній адміністрації для включення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Чи включені відомості про юридичну особу або фізичну особу підприємця до Єдиного державного реєстру Ви завжди зможете перевірити на сайті ДП «Інформаційно-ресурсний центр». Там треба погодитися з умовами пошуку в Єдиному державному реєстрі та розпочати пошук за обраними критеріями. Якщо Ви побачите наступне повідомлення «На жаль, за Вашим запитом нічого не знайдено.», тоді Вам обов’язково потрібно провести включення відомостей до Єдиного державного реєстру.

Щоб не витрачати свій час та нерви у чергах Ви можете замовити у нас послугу з Включення відомостей до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців зателефонувавши нам за тел. 063 029-32-36 з 8.00 до 21.00!

Для Юридичних осіб необхідно нам надати наступні документи:

  • Реєстраційна картка Форма 16; 
  • Оригінал раніше виданого свідоцтва про державну реєстрацію;
  • Оригінал або копія довідки із управління статистики;
  • В разі зміни осіб, які обрані(призначені) до органів управління юридичної особи, додатково подається рішення засновників(уповноваженого органу) про їх призначення.
  • Довіреність за підписом директора та печаткою юридичної особи у 3-х екземплярах;

Для Фізичних осіб підприємців необхідно нам надати наступні документи:

  • Реєстраційна картка Форма 15; 
  • Оригінал раніше виданого свідоцтва про державну реєстрацію;
  • Оригінал або копія довідки із управління статистики;
  • Довіреність за Вашим підписом та печаткою у 3-х екземплярах; (Якщо СПД діє без печатки – потрібно оформити нотаріальну довіреність)

Строк виконання послуги з Включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу або фізичну особу – підприємця складає 2-3 дні.

Ціна послуги – 350 грн.

У нас працюють кваліфіковані спеціалісти, котрі швидко, якісно, та надійно виконають Ваше замовлення. Ми працюємо для Вас!

Замовити Включення до Єдиного державного реєстру відомостей про юридичну особу або фізичну особу – підприємця можна за тел. 063 029-32-36 з 8.00 до 21.00 без вихідних!

Також у нас Ви можете замовити наступні послуги:

ВитягВиписка, ДовідкаФорма 6КВЕД!

comments powered by Disqus

Натисніть тут, щоб залишити свій відгук.


Submit your review
* Обов"язкові поля