Витяг Україна
Сучасний підхід
Тепер вам не потрібно куди-небудь їхати та стояти у чергах, щоб замовити Витяг, Виписку або Довідку з Єдиного державного реєстру, не потрібно стояти в чергах, щоб спочатку подати заяву на надання відомостей з Єдиного державного реєстру, а потім ще чекати щоб отримати необхідний документ.
Ми самі замовимо для вас офіційний Витяг з Єдиного державного реєстру без передоплати. Всі витяги, виписки та довідки ми замовляємо офіційно з необхідними печатками та підписами. Ви отримуєте на руки оригінал Витягу, а не роздруківку з якої-небудь бази даних з невідомою датою оновлення.
Зручна і зрозуміла форма Замовлення дозволить швидко замовити, прямо на нашому сайті,  документ, який Вас зацікавив, будь то Витяг з Єдиного державного реєстру, Виписка з ЄДР або Довідка з ЄДР. Ви також можете надіслати своє замовлення на e-mail: vityag.ua@gmail.com
Ми самостійно оплатимо держмито (плату за надання відомостей), замовимо і отримаємо необхідний вам документ у зазначений вами термін, а також доставимо його до Вашого офісу.
Мінімальні ціни
Наші ціни на Витяги гранично низькі та становлять 170 гривень, включаючи держмито (плату за надання відомостей) і комісію банку, а також безкоштовну доставку по м. Києву та Україні. Це робить наші послуги з отримання і доставки Витягів з ЄДР доступними для кожного, хто цінує свій час.
У нас відсутні будь-які приховані доплати. Ціни, вказані на сайті, є остаточними.
Спеціальні умови для нотаріальних контор та наших постійних клієнтів!
Адресна доставка
Наші кур’єри доставлять вчасно Витяг, Виписку або Довідку у зручний для вас час та місце. Вам необхідно лише повідомити адресу та час доставки Витягу.
Без передоплати
При готівковій формі розрахунків ви не зобов’язані вносити будь-які авансові платежі. Ви здійснюєте оплату тільки після отримання необхідного Вам Витягу. Найбільш комфортних умов вам не знайти!
Конфіденційність
Ми замовляємо і отримуємо Витяги з Єдиного державного реєстру від свого імені, тому ваші персональні дані не будуть доступні будь-кому, а отже, інформація про справжнього одержувача Витягу з ЄДР залишиться в таємниці!
Знижки та привілеї
Спеціальні умови для нотаріальних контор та наших постійних клієнтів!

 

Ми завжди готові Вам допомогти в отриманні витягів, виписок та довідок з єдиного державного реєстру!

Вам треба лише відправити Ваше замовлення через форму, вказавши свої контактні данні та повідомити адресу доставки.

Також витяг, виписку або довідку з єдиного державного реєстру Ви можете замовити за телефоном:

063 029-32-36

або відправивши замовлення на e-mail:  office@vityag.pp.ua

Послуги надаються у наступних містах: 

Київ | Дніпропетровськ | Харків | Львів | Одеса

З нами зручно працювати, переконайтесь у цьому замовивши у нас отримання витягу, виписки чи довідки з єдиного державного реєстру!

Також у нас Ви можете замовити наступні послуги:

Витяг з реєструВиписка з реєстру, Довідка з реєструФорма 6КВЕД2012!

Натисніть тут, щоб залишити свій відгук.


Submit your review
* Обов"язкові поля