Що таке Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців (ЄДР)?
Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб  - підприємців - автоматизована система збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб иа фізичних осіб – підприємців

Що таке Витяг з ЄДР?
Витяг з реєстру (Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) — це документ, що містить відомості про юридичних осіб або фізичних осіб — підприємців за критерієм пошуку, зазначеним у запиті. Зазначений документ містить максимум відомостей, зокрема про місцезнаходження, керівника, засновників юридичної особи, розмір статутного капіталу тощо. Відомості, що містяться у витягу, відповідно до ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою. 
Що таке Виписка з ЄДР?
Виписка з реєстру (Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) – це документ, що містить відомості про юридичну особу або фізичну особу – підприємця, яка подала запит про її видачу. 
Що таке Довідка з ЄДР?
Довідка з реєстру про наявність або відсутність в Єдиному державному реєстрі інформації (розділ 4 Порядку) – це документ, що містить відомості про наявність або відсутність у Єдиному державному реєстрі інформації про реєстраційні дії щодо юридичних осіб або фізичних осіб – підприємців за критерієм пошуку, зазначеним у запиті. 
Як замовити Витяг, Виписку або Довідку з ЄДР?
Для того щоб замовити Витяг, Виписку або Довідку з ЄДР  достатньо лише заповнити форму онлайн замовлення  та надіслати її нам, також Ваше замовлення може бути надіслано на e-mail: office@vityag.pp.ua чи замовити зателефонувавши за телефоном (063) 029-32-36. З вами обов’язково зв’яжуться для уточнення нюансів, а кур’єр доставить замовлення до Вашого офісу. 
Як я буду знати, що моє замовлення прийнято?
Відразу після оформлення замовлення онлайн протягом 10-30 хвилин з вами зв’яжеться менеджер для підтвердження Замовлення та перевірки даних. Далі ваша Заявка буде передана в роботу. 

Отримувані через вашу компанію Витяги, Виписки та Довідки є офіційними?
Всі документи ми одержуємо у державних реєстраторів у районних у м. Києві державних адміністраціях, подаючи туди відповідний запит та вносячи відповідну плату. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими і загальнодоступними, а відповідно до Положення про порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг може одержати будь-яка юридична чи фізична особа. Таким чином, одержання витягу на ваше замовлення є абсолютно законним та офіційним. В результаті ви отримуєте офіційній Витяг, завірений державним реєстратором. 

У нас, на сайті, Ви можете замовити наступні послуги:

Витяг з ЄДРВиписка з ЄДР, Довідка з ЄДРФорма 6, Зміна видів діяльності (Зміна ВКЕД)!

Натисніть тут, щоб залишити свій відгук.


Submit your review
* Обов"язкові поля