Де можна отримати довідку про несудимість?

Довідку про відсутність судимості можна отримати у Департаменті інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС України, а також в Управліннях інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС України у відповідних областях.

Перелік  обласних Управлінь Інформаційно-Аналітичного Забезпечення (далі УІАЗ) УМВС України з адресами та телефонами для зв’язку та отримання додаткової інформації ви знайдете у кінці сторінки.

Як отримати довідку про несудимість: порядок отримання та необхідні документи

Для отримання довідки про несудимість потрібно звернутися до відповідного підрозділу інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС України із запитом на отримання відомостей про відсутність або наявність судимості.


Також при зверненні необхідно мати із собою наступні документи:

  • Паспорт громадянина України;
  • Ідентифікаційний код;

*Деякі підрозділи вимагають додатково свідоцтво про народження

Відповідно до статті 16 Закону запит задовольняється протягом тридцяти календарних днів з дня його надходження, але бувають і вийнятки, коли можливо отримати довідку про несудимість, як раніше так і пізніше.

Отже, отримати довідку про відсутність судимості можна самостійно, але на її отримання може підти багато часу, так як нажаль в органах МВС то світла не має, то співробітника на місці, то база не працює, то не прийомний день або час і так далі.


Якщо ви хочете заощадити свій час та швидко отримати довідку про відсутність судимості звертайтесь до нас і ми отримаємо та доставимо довідку про несудимість в найкоротший термін!

 

ЗАМОВИТИ ДОВІДКУ ПРО НЕСУДИМІСТЬ


Дивіться також:

Довідка про несудимість ТЕРМІН ДІЇ
Довідка про несудимість ЗРАЗОК